Ponúkame Vám


Jazda až pre 20 členné skupiny

Pre záujemcov máme k dispozícii 15 ks snežných skútrov značiek Yamaha, ski doo, arctic cat. Jazdíme po bezpečných a upravovaných trasách lyžiarského strediska a okolia Rejdovej.

  • Jednomiestne skútre - 3 ks
  • Dvojmiestne skútre - 10 ks
  • Detské skútre - 2 ks

Firemné akcie

Vychutnajte si firemnú akciu priamo na lyžiach snežného skútra. Ak Vás omrzeli stretnutia iba v baroch, či reštauráciách, sme pre vás tým najvhodnejším riešením. Zabezpečíme Vám celú akciu, úplné pohodlie a umožníme príchod na snežnom skútri až k pohostinstvu, penziónu či hotelu, kde sa po vzrušujúcom dni skvele občerstvíte a využijete ponúkané služby daného zariadenia.

Naše stroje prevezieme aj na Vami určené miesto, zvyčajne tam, kde nás zavoláte. Jazdy v takomto prípade prevedenie na vyhradenej zjazdovke, či lúke.


Detské skútre

U nás si na svoje prídu aj tí najmenší. Pripravili sme pre deti do 50 kg neodolateľnú atrakciu pri ktorej sa určite unavia. Vzrušujúci zážitok prebieha vo vyznačenom okruhu, kde dávame veľký dôraz na bezpečnosť.


Osobitná ponuka

  • Vývoz turistov na horské chaty.
  • Prevoz materiálu a výpomoc pri organizovaní turistických a športových podujatí.
  • Obhliadka lesných porastou pri kalamitách v zimnom období.
  • Rôzne iné aktivity v spojení so snežnými skútrami.

Výlet na horskú chatu

Zažite výlet na horskú chatu na snežnom skútri s možnosťou prenocovania na horskej Chate, kde je úplne ticho a kľud. Vyskúšajte si túto adrenalínovú výpravu na vlastnej koži, ktorá Vám ponúka nezabudnuteľný zážitok. Na vrchole sa pokocháte výhľadom Nízke a Vysoké Tatry a pri troške šťastia môžete zažiť inverziu, ktorá Vám ponúkne výhľad na hmlou zaliaté doliny. "Budete sa cítiť ako v inom svete". Pre viac informácií o tejto výprave nás neváhajte kontaktovať.

Predpoveď počasia

Počasie Rejdová tu

Späť hore

Copyright © 2013 SKI Rejdová
Všetky práva vyhradené
Created by InMAD Design