Trasy z lyžiarského strediska Rejdová

Vlek Vŕšok

Doba jazdenia: cca 30 až 35 min.
Dĺžka trasy: 10 km

Táto trasa je ideálna pre začiatočníkov, vhodná taktiež pre deti, ale aj pre trúfalcov, ktorý majú v pláne vyskúšať si náročnejší terén a nie sú si 100% istí, či to zvládnu. Jazda trvajúca cca 30 až 35 min je najvhodnejším riešením ako sa „skamarátiť“ so snežným skútrom a naučiť sa sním spolupracovať. 10 km okruh, okolo lyžiarskeho strediska vám umožní získať širší rozhľad o veľkosti a skrytých cestách na prieč lyžiarskym strediskom v Rejdovej.


Okolie Rejdovej

Doba jazdenia: cca 1 hod. až 1:15 min.
Dĺžka trasy: 15 km

Milovníci prírody, turisti, či ktokoľvek ohromený krásou dedinky Rejdová ako aj jej okolia si určite prídu na svoje pri jazdení na 15 km okruhu okolo našej obce a návštevy chaty Kejdy. Nakoľko terén nie je náročný, trasa je vhodná pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých. Počas 60tich nádherných minút si môžete do sýtosti vychutnať neopísateľný pocit jazdy spojenej s rozprávkovou prírodou.


Horská chata s vyhliadkou

Doba jazdenia: cca 2 až 2,5 hod.
Dĺžka trasy: 25 km

Zažite perfektný deň spojený s výletom na snežnom skútri na horskej chate, kde na oddych spojený s možnosťou prenocovania určite tak skoro nezabudnete. Jazda na chatu je náročnejšia vhodná pre jazdcov, ktorí sa nestotožňujú s jazdou po rovinke, terén je dlhý 25 km, a preto Vás čaká aj prestávka na tomto romantickom mieste. Na vrchole sa môžete poprechádzať čarokrásnou prírodou Rejdovských hôr, kde sa pokocháte neopísateľnými výhľadmi na Nízke a Vysoké Tatry a pri troške šťastia môžete zažiť inverziu, ktorá Vám ponúkne výhľad na hmlou zaliaté doliny. "Budete sa cítiť ako v inom svete". Táto trasa je vhodná aj pre milovníkov bežeckého lyžovania, pretože trasu udržiavame a upravujeme ratrakom, aj pre priaznivcov tohoto druhu zimného športu.


Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovat +421 911 221 446 alebo info@skirejdova.sk

Predpoveď počasia

Počasie Rejdová tu

Späť hore

Copyright © 2013 SKI Rejdová
Všetky práva vyhradené
Created by InMAD Design